REGENERACJA STEROWNIK HELLA GARRETT 6NW009228 Bydgoszcz

REGENERACJA STEROWNIK HELLA GARRETT 6NW009228 Bydgoszcz

REGENERACJA STEROWNIK HELLA GARRETT 6NW009228

Wymiana / Regeneracja / Naprawa turbosprężarki

Witamy w autoryzowanym serwisie DPF, FAP, katalizatorów SCR
turbosprężarek i sterowników elektronicznych

GWARANCJA JAKOŚCI – to motto naszej działalności

Jeżeli posiadasz uszkodzony sterownik taki jak na poniższym zdjęciu i chciałbyś go wymienić lub naprawić to dobrze trafiłeś !

Skontaktuj się z naszym doradcą i sprawdź w jakiej cenie możemy naprawić Twoje urządzenie
obsługa klienta : +48 693-789-100

Jako nieliczni udzielamy bardzo precyzyjnej oceny powstałych uszkodzeń i to właśnie ten proces jest równie ważny jak sama regeneracja urządzenia. Umiejętnością jest nie tylko dobrze wykonana usługa regeneracji ale również precyzyjna opinia dla serwisu dokonującego wymiany urządzenia, pozwalająca na wyeliminowanie wszelkich usterek które przyczyniły się do awarii turbosprężarki.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno regeneracje turbosprężarek, sterowników do turbosprężarek jak również regenerację filtrów DPF, FAP, KATALIZATORÓW SCR do wszelkich pojazdów i maszyn. Jesteśmy wstanie zregenerować niemalże każdy rodzaj i model. Dodatkowo jeśli jest to dla Ciebie priorytetem możemy wymienić Twoje urządzenie na już zregenerowane.

Posiadamy na magazynie ponad tysiąc urządzeń co daje nam przewagę na rynku gdyż zawsze możemy znaleźć pozytywne i szybkie rozwiązanie dla naszego klienta. Nie bez powodu współpracują z nami inne serwisy zajmujące się regeneracją turbosprężarek, które również korzystają z naszych  usług !

Skontaktuj się z naszym doradcą gdzie nie tylko uzyskasz informację na temat naprawy lub dostępności urządzenia ale przede wszystkim dowiesz się jaką oferujemy cenę. Ponadto poszukamy dla Ciebie najbardziej optymalnego rozwiązania gdyż często zdarza się że nie trzeba regenerować sterownika a przyczyna usterki znajduję się w innym miejscu. To właśnie dzięki takim działaniom oraz bezinteresownej chęci pomocy naszym klientom otrzymaliśmy tak duże uznanie w branży.

Nasi klienci otrzymują pełne wsparcie od pierwszego kontaktu które polega na weryfikacji uszkodzenia i upewnienia się że usterka może dotyczyć sterownika turbosprężarki. Nie nakłaniamy klientów do przekazania nam urządzenia jeśli jesteśmy w stanie pomóc bądź wskazać po której stronie może znajdować się przyczyna usterki.

W przypadku powierzenia nam do naprawy sterownika turbosprężarki lub turbosprężarki, po wycenie naprawy to klient decyduje czy naprawa zostanie wykonana. Pamiętaj że zawsze masz możliwość zrezygnowania z usługi !

Każda naprawa objęta roczną gwarancją bez limitu kilometrów o co poświadcza dedykowana plomba na zregenerowanym sterowniku. Do każdej usługi wystawiany jest dokument zakupu tj. paragon lub fv.

Jeśli interesuje Cię proces naprawy sterownika turbosprężarki to zapraszamy do zapoznania się z poniższym wpisem :

1. Wstępna diagnostyka uszkodzeń oraz przedłożenie klientowi przewidywanych uszkodzeń i procesu naprawy urządzenia

2. Rozmontowanie urządzenia

3. Dokładna diagnostyka pomiarowo-testująca uszkodzeń oraz zużycia poszczególnych części

4. Informacja dla klienta co zostało uszkodzone oraz ostateczna cena za naprawę urządzenia

5. Decyzja klienta czy mamy wykonać naprawę

6. Czyszczenie, mycie ultradźwiękiem oraz szkiełkowanie sterownika

7. Wymiana części sterownika wraz z oryginalnym silnikiem Johnson

8. Złożenie sterownika

9. Kalibracja sterownika

10. Testowanie sterownika w warunkach takich jak w pojeździe klienta

11. Przygotowanie urządzenia do wydania wraz z dokumentacją dla klienta tj. dokument zakupu, karta gwarancyjna, protokoły

W branży automotive jesteśmy od 19 lat zajmujemy się również kompletną regeneracją turbosprężarek i sterowników elektronicznych do turbosprężarek, przekazując pewne i sprawne rozwiązanie powstałego problemu. Każda naprawa wsparta jest pisemną gwarancją. Ogromna wiedza na temat motoryzacji, powstałych uszkodzeń i problemów związanych zarówno z turbosprężarkami jak i sterownikami elektronicznymi pozwala nam szczegółowo określić rodzaj usterki oraz przyczynę jej powstania. Najwyższym celem naszej firmy jest satysfakcja oraz zadowolenie Klienta począwszy od zastosowania części o najwyższej jakości, dokładności i efektywności wykonanych napraw, czasu trwania naprawy oraz wysokiej jakości obsługi Klienta.

Nasze realizację znane są na terenie całej Polski jak również za granicą.

Zapraszamy do współpracy

sterownik-turbiny.pl

35-210 Rzeszów

ul.Króla Augusta 50

tel. +48 693-789-100

REGENERACJA STEROWNIK HELLA GARRETT 6NW009228 Bydgoszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Call Now ButtonKliknij i zadzwoń
Translate »